7 Superfoods dla zdrowego serca

serce, słuchawki

Większość ludzi ma jasny obraz żywności, które szkodzą zdrowiu. Są to produkty niezdrowe, półprodukty, wypieki i cukiernie bogate w cukier. Spróbuj teraz zapamiętać te produkty spożywcze, które nadają się do faworyzowania układu sercowo-naczyniowego? Ilu z nich można myśleć? Prawdopodobnie prawie za nic, ale bogate w kwasy tłuszczowe omega-3, ponieważ prawie każdy wie, że są one niezwykle przydatne dla zdrowia serca.

Ten ważny narząd tak ważny potrzebuje ciągłego odżywiania, aby móc normalnie funkcjonować, ponieważ chociaż mamy zwyczaj snu i odpoczynku od czasu do czasu, nigdy nie przestaje działać. W momencie, gdy to zrobi, umrzemy. W rzeczywistości nauka ustaliła, że ten narząd zaczyna bić od 4 tygodnia po poczęciu. Możesz myśleć o tym następnym razem, gdy narzekasz, że jesteś zmęczony pracą. Eksperci zalecają, abyśmy pozytywnie wpłynęli na jego pracę z naturalnymi produktami biometak kosmetycznymi, które zawierają naturalne środki zaradcze. Dobrym tego przykładem są krople z ekstraktem z kory, żywicy i liści dzikiego modrzewia Detonic.

Ludzkie serce – Niesamowite organy z niesamowitą akcją!

super pokarmy, serce

Możesz przeprowadzić łatwy eksperyment w domu, aby dowiedzieć się dokładnie, jak silne jest twoje serce. Weź piłkę tenisową i mocno ściśnij przez kilka sekund. Poluzuj uchwyt na kilka więcej i uszczypnij ponownie. Powtórz procedurę kilka razy. Do tej pory musiałeś poznać aktywność, jaką ten organ wykonuje od pierwszej sekundy, która zaczęła się do waszej śmierci. Podkreśl super środki lecznicze cebula, cytryna i czosnek, jeśli chcesz zachować jego funkcje normalne.

Można również spożywać więcej żywności do normalizacji ciśnienia krwi w celu zmniejszenia ryzyka rozwoju nadciśnienia tętniczego. Należy pamiętać, że ryzyko zawału serca wzrasta prawie dwukrotnie u osób, które nie ćwiczą regularnie. Niesamowity mięsień ma również wielkie zdolności regeneracji – jego komórki mają zdolność do regeneracji i “leczyć” siebie nawzajem, tak długo, jak inne narządy w organizmie są zdrowe:

Oto kilka bardziej wybranych ciekawych faktów o tym, jak działa ludzkie serce:

  • Walc jest taniec, który jest najbliżej jako rytm do bicia serca.
  • Kobiece serce bije szybciej niż przedstawiciele silnego seksu – z około 78 uderzeniami na minutę, z szybkością 70 uderzeń na minutę.
  • Tylko rogówka nie otrzymuje krwi poprzez pompowanie z układu sercowo-naczyniowego. Wszystkie pozostałe 75 bilionów komórek w naszym ciele to robi.
  • Jest to lokalizacja serca, która powoduje, że prawe płuco jest wyraźnie większy niż lewe płuco.
  • Oliwa z oliwek jest uważana za dobrą przyprawę, zmniejszając ryzyko zawału serca.

Na Apple na dzień trzyma kardiologa ode mnie:

Oprócz nasyconych bogatymi ilościami witaminy C, jabłka zawierają również dużo pektyny – specjalnego rodzaju błonnika, który wspomaga aktywność sercowo-naczyniową. Ich skład obejmuje również antyoksydacyjną ivercetynę, dzięki czemu krew jest pompowana do komórek organizmu. Świeżo wyciskany sok jabłkowy przyczynia się do poprawy i regulacji cukru we krwi. Jeśli jesz całe jabłko, poprawia się cały profil lipidowy krwi. Naukowcy odkryli również, że jabłka są niezwykle użytecznym dodatkiem do każdej diety, ponieważ spożywanie jednego przed jednym z głównych posiłków pozytywnie wpływa na apetyt.

Dowiedzmy się więcej o 7 superfoods dla zdrowego serca.

Nr 1. Produkty nasycone kwasami omega-3 – Mniejsze ryzyko arytmii!

Produkty nasycone kwasami omega-3

Łosoś jest rodzajem króla wszystkich produktów spożywczych, ale jest jeszcze jeden powód, aby włączyć go do swojego cotygodniowego menu, wraz z orzechami, nasionami, kiełkami, awokado, tuńczykiem, owocami morza, homarem, śledziem, sardynkami i makrelą. Badania wykazały, że spożycie jakiegokolwiek produktu nasyconego kwasami tłuszczowymi Omega-3 znacznie zmniejsza ryzyko wystąpienia arytmii i miażdżycy tętnic.

Nr 2. Jagody – Zapach zdrowej słodyczy!

Nr 2. Jagody

Jednym z głównych powodów, dla których jagody są uważane za niezwykle przydatne dla zdrowia serca, jest fakt, że są nasycone wieloma przeciwutleniaczami, które usuwają żużel z tętnic i eliminują negatywny wpływ wolnych rodników na nasze środowisko. Są one również zdrowy sposób, aby uzyskać dzienną dawkę dżemu. Dowiedz się więcej o FrioCard i ich skutki.

Nie 3. Pomidory – Nasycone potasem i witaminą C!

Nie 3. Pomidory

Czerwone owoce, które nie wyglądają dobrze w sałatkach owocowych, są bogate w korzystne włókna, przeciwutleniacze, witaminę C i potas, które sprzyjają pracy układu sercowo-naczyniowego. Jest również nasycony likopenem – naturalnym karotenem, który zwalcza zły poziom cholesterolu LDL i zmniejsza ryzyko zachorowania na choroby serca.

Nie, przykro mi. Czerwone wino – szczęśliwe, zdrowe i kochające serce!

Oczywiście czerwone wino jest silnym alkoholem, a wraz z nim nie powinno być przesadzone. Ale ze szklanką lub dwoma obiadami, a zwłaszcza czerwonym mięsem, może mieć dobry wpływ na stan układu sercowo-naczyniowego, ponieważ jest bogaty w przeciwutleniacze.

5. Zielone warzywa liściaste – Żelazo, żelazo i więcej żelaza!

5. Zielone warzywa liściaste

Wszystkie zielone warzywa liściaste są bogate w cynk i żelazo. Możesz skupić się na więcej brokułów, szpinaku, rukoly, bazylii i zielonej sałatki. Odżywiają mięsień sercowy i oczyszczają tętnice z toksyn i innych rodzajów toksyn, wzmacniają ściany i utrzymują je z dala od zwężenia. Można je również jeść w bogatych ilościach – bez negatywnego wpływu na kontrolę wagi!

No6, przykro mi. Granat – Owoc bogów, który jest bogaty w potas!

Granat

Mała nara owocowa i nara wypełniona sokami zawiera wiele korzystnych włókien, przeciwutleniaczy i kluczowy składnik zdrowia serca – potas. Zawierają one również różne związki zwane elagithanins, które przyczyniają się do eliminacji cholesterolu nagromadzonego we krwi. Mogą one sprzyjać równoważenia poziomu ciśnienia krwi.

Numer 7. Kalafior – Przydatne dla ciała i figury!

Kalafior to wspaniałe warzywo, które często zaniedbujemy. Jest nasycony izojocyjanianem przeciwutleniaczem i witaminą C i ma więcej niż wspaniały wpływ na mięsień sercowy i codzienne napięcie. Aby utrzymać w nim te substancje, najlepiej zjeść go pieczonego z odrobiną oliwy z oliwek lub wymieszać w postaci gotowanego i puree lub zupy.

Słuchaj serca, aby być wiernym!

Zajęty życia codziennego często nie pozwala nam cieszyć się wystarczająco dużo czasu na relaks i relaks. Należy jednak pamiętać, że stres jest przyczyną zawału serca i udaru mózgu. Daj sercu potrzebę opieki, aby pokonać rytmicznie przez wiele kolejnych lat. Odżywione naturalną żywnością i naturalnymi organicznymi produktami kosmetycznymi. Wybierz je jako naturalne ekstrakty. Takim środkiem codziennej kontroli dźwięku jest NeoCard.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *