Łączność

contact sztuczki-zdrowia.com

Podziel się z nami pięknem i zdrowiem!

Sztuczki-Zdrowia.com to platforma przyjazna dla użytkownika. Staramy się dostarczać jak najbardziej dokładne i dokładne informacje o testowanych przez nas produktach. Każdy z nich został osobiście przetestowany przez przedstawiciela naszej redakcji.

Mamy nadzieję, że przedstawione informacje, zarówno w artykułach, jak iw naszych recenzjach, będą dla Ciebie przydatne. Dokładamy wszelkich starań, aby Państwa własne doświadczenia z produktami, jako klienci w nowoczesnym kraju, były jak najbardziej satysfakcjonujące!

Zachęcamy do kontaktu z naszym zespołem w przypadku pytań dotyczących przesłanych materiałów w celach edukacyjnych lub informacyjnych. Możesz to również zrobić w dowolnej z następujących sytuacji:

  • Chcesz podzielić się osobistą opinią i doświadczeniem z prezentowanymi markami i produktami;
  • Masz dodatkowe informacje na temat produktów i urządzeń bio-kosmetycznych lub na temat artykułów edukacyjnych i na temat ogólny;
  • Chcesz zostawić nam komentarz pod artykułami lub skontaktować się z nami za pośrednictwem formularza internetowego dostępnego poniżej;
  • Masz konkretne pytania do redakcji, która przygotowała artykuły i recenzje produktów;

Zespół Sztuczki-Zdrowia zrobi wszystko, co w jego mocy, aby odpowiedzieć jak najszybciej. Dokładność i umiejętność podejmowania zobowiązań to już wartości, które są nam drogie. Są jednym z warunków koniecznych do prowadzenia prawdziwie satysfakcjonującego życia, wraz z szacunkiem dla Matki Natury.

Nasze godziny pracy:

📅 od poniedziałku do piątku w godzinach 09:00 – 18:00

To także czas, kiedy możesz spodziewać się odpowiedzi zespołu Sztuczki-Zdrowia!

Inne sposoby kontaktu z naszym zespołem to:

📞 0700638597
🏡 Księdza Ignacego Skorupki 2

Księdza Ignacego Skorupki 2

Będzie nam miło wymienić się doświadczeniami!

Podzielmy się razem pięknem i zdrowiem natury!