O nas

o nas sztuczki-zdrowia.com

Piękno i zdrowie w nas!

Sztuczki-Zdrowia.com to cyfrowy portal informacyjno-edukacyjny, którego głównym celem jest prezentacja materiałów informacyjnych i recenzji produktów. Dotyczą one następujących tematów z zakresu stylu życia przyjaznego środowisku i metod wpływania na naturalny styl życia:

Piękno: Estetyka jest ważna pod każdym względem. Każdy chce cieszyć się miękką i gładką skórą na twarzy i całym ciele. A także odżywiaj włosy, aby były elastyczne i odpowiednio nawilżone.

Zdrowie: nie ma osoby, która nie chce cieszyć się dobrą witalnością i swobodą ruchów. A osiąga się to poprzez zdrowy tryb życia i wsłuchiwanie się w indywidualne potrzeby organizmu.

Utrata masy ciała: Aktywność metaboliczna i uczucie sytości mogą być również przedmiotem ukierunkowanej ekspozycji poprzez naturalne odżywianie i regularne ćwiczenia.

Detoksykacja: istnienie w szybko zmieniającym się środowisku miejskim naraża nasze ciała na ciągłe bombardowanie wolnych rodników i drobnych cząstek pyłu. Zwykle można kwestionować jakość żywności w sklepach. Często rozwijają się w nich bakterie i toksyny niebezpieczne dla przewodu pokarmowego. Każdy organizm potrzebuje od czasu do czasu oczyścić wątrobę.

Intymność: Romantyczne relacje między płciami ekscytowały mężczyznę od początku jego istnienia. Istnieje wiele naturalnych sposobów wpływania na libido i zwiększania aktywności metabolicznej odpowiedzialnej za ukrwienie narządów. Większość ludzi po prostu jeszcze się o nich nie dowiedziała.

Inne tematy związane z naturalnym sposobem życia: Sposób, w jaki ciało się czuje, może zależeć od każdej jego części i przyległego układu. Żadne informacje nie są zbędne.

Piękno i zdrowie z naturą i jej darami – nasz cel!

Głównym celem portalu informacyjnego Sztuczki-Zdrowia jest dostarczanie przydatnych artykułów i recenzji produktów bio-kosmetycznych. Nasz zespół składa się z kilku młodych, ale doświadczonych i pełnych entuzjazmu, nowoczesnych ludzi miejskich. Starając się żyć jak najlepiej iw pełni, doszliśmy do następujących wniosków:

  1. Dobry wygląd estetyczny i zdrowie osiąga się dzięki symbiozie naturalnych metod i postępu naukowego.
  2. Szczęście osiąga się, gdy zasady współczesnego społeczeństwa łączy się z dobrymi praktykami i tradycjami.
  3. Osoba ukończona to ta, która jest stale informowana i pracuje nad sobą.

Każdy z członków zespołu redakcyjnego Sztuczki-Zdrowia jest stale kształcony z różnych dziedzin. Wchodzą w obszar proekologicznego stylu życia. Jesteśmy naukowcami, autorami, dietetykami i kulturologami. Ponadto zbudowaliśmy już osobowości z rodziną i przyjaciółmi. Ale mieszka w nas też zaciekawione dziecko. I nie chce przestać patrzeć na świat z łatwością, zdziwieniem i pragnieniem wiedzy.

Dążymy do odkrywania cudów natury Matki Natury i poznawania ich rzeczywistego zastosowania metodami biologii, technologii, kosmetologii i żywienia. A potem podzielić się tym, czego się nauczyliśmy z wami – konsumentami!

Abyśmy wszyscy razem mogli budować piękniejsze i zdrowsze jutro!

Oto kilka dodatkowych informacji dla każdego z nas:

Walentya Balcerzak, 34 – redaktor naczelna i autorka:

Walentya BalcerzakZawsze uśmiechnięta Walentya ma już tytuł licencjata w dziedzinie kinezyterapeuty na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym. Dzięki temu, że wielu osobom udało się pomóc poczuć pełną swobodę ruchów i doświadczyć możliwości swojego ciała, dziś jest także mamą. Oprócz trudnego zadania wychowania córki, dodatkowo poszerzyła swoją wiedzę, zapisując się do Medical Cosmetics. I znowu w MU – Warszawa! Walentya przez długi czas była współautorką kilku publikacji dotyczących zdrowia. W wolnych chwilach uwielbia spacery na łonie natury, wyjazdy w nowe i nieznane miejsca w Polsce, dobre wino i teatr!

Ludoslaw Grzybowski, 29 – Redaktor „Piękno”, „Zdrowie” i „Wpływ na apetyt” oraz autorka

Ludoslaw GrzybowskiLudoslaw to niegrzeczny chłopak z zespołu, który chętnie informuje nas o nowych trendach w dziedzinie żywienia i biokosmetyki. Z dumą możemy powiedzieć, że kilka lat temu udało mu się ukończyć studia licencjackie z historii sztuki i zarządzania sztuką na Nowym Uniwersytecie Warszawskim. Pracował również w obszarze zarządzania zdrowiem. Przestrzega zasad ścisłego profesjonalizmu i bezkompromisowej uczciwości. Jest koneserem kina, sztuki i uwielbia zwiedzać galerie sztuki na całym świecie!

Klementyna Helminski, 23 lata – redaktor „Detoksykacji”, „Intymności”, „Inni” i Autor

Klementyna HelminskiTo Klementyna wnosi do naszego zespołu redakcyjnego odrobinę koloru i przygody. Choć jest to rodzaj szaleństwa, obecnie kończy studia licencjackie na Wydziale Grafiki i Dziennikarstwa Agencyjnego na Uniwersytecie Warszawskim. Jest blogerką z powołania, ale ma również kilkuletnie doświadczenie jako autorka w poważnych mediach cyfrowych i drukowanych. Kiedy nie jest zajęta poszukiwaniem informacji i faktów na temat naturalnych metod kontaktu z ciałem, znajdziesz ją przy filiżance kawy i książce. Jej hobby to wszystko w dziedzinie komiksów i science fiction.

Piękno i zdrowie pochodzą z wnętrza!

Piękno i zdrowie pochodzą z wnętrza!

Nasz zespół z chęcią przyjmie wszelkie pytania dotyczące tematów, na które piszemy i publikujemy nasze materiały. Nie wstydź się skontaktować z nami i pisać na wszystkie pytania, które Cię interesują. Możesz to zrobić, korzystając z informacji podanych w sekcji Kontakty.

Pamiętaj, że sposób, w jaki patrzymy, jest zewnętrznym odbiciem naszego wewnętrznego ja!

Oferujemy kilka artykułów autorskich, które z pewnością przydadzą Ci się z naszego bloga!

Produkty