7 wskazówek, jak uprawiać lepszy seks — misja możliwa w 2022 r.

wskazówek, jak uprawiać lepszy seks

Każdy chce mieć lepszy seks. Prawie nie spotkasz nikogo, kto nie chce doskonalić swoich umiejętności kochania. Osoby pozostające w długotrwałych związkach często martwią się, że nie radzą sobie najlepiej w łóżku. Niskie libido wywołane lękiem często prowadzi do problemów, takich jak zaburzenia erekcji lub pełne zaburzenia seksualne, depresja i przedwczesny wytrysk. Ale czas usiąść i odpocząć!

Jedna z bardziej popularnych debat w popkulturze w 2022 roku jest planowana a seks spontaniczny. Który jest lepszy? Cóż, jak każda inna forma intymności, obie mają swoje plusy i minusy. Wielu uważa również, że będą bardziej atrakcyjne, jeśli będą mieli szczuplejsze i silniejsze mięśnie. Ale istnieje wiele sposobów na poprawę intymności między partnerami. Nie ma powodu, aby mieć nad nim epizody wysokiego ciśnienia krwi. Zafunduj swojej drugiej połowie kilka zdrowych słodkich pokus, aby łatwo je podniecić. Nie zapomnij skupić się na grze wstępnej!

Wielu błędnie myśli, że nie jest to ważne dla mężczyzn. Ale to po prostu nieprawda. Dobra gra wstępna działa na odpowiedni poziom podekscytowania obojga partnerów. Może wprowadzić Cię w rytm i sprawić, że podczas samego aktu poczujesz jeszcze więcej przyjemności. Możesz go wzmocnić, używając różnych organicznych rozwiązań męskości. Dobrym wyborem w 2022 roku są Prostalis – mają całkowicie naturalny skład i doskonałą cenę.

Jak uprawiać lepszy i bardziej ekscytujący seks w 2022 roku? Co jest lepsze – zaplanowana czy spontaniczna intymność? Jak ważna jest gra wstępna? Jakie są najlepsze produkty na potencję i wytrzymałość?

Poznaj 7 najlepszych wskazówek, jak uprawiać lepszy seks w 2022 roku poniżej!

Seks planowany czy spontaniczny – który z nich jest bardziej ekscytujący

Seks planowany czy spontaniczny

Spontaniczny seks może być fantastycznym przeżyciem dla obojga partnerów. Można to opisać jako łatwo osiągalny orgazm po wybuchu namiętności. Jednak według badań przeprowadzonych na niemieckim uniwersytecie jest to kompletny mit. Często bywa idealizowana w wyniku zniekształconej percepcji mediów.

Okazuje się, że zaplanowany seks jest o wiele bardziej satysfakcjonujący niż przypadkowe spotkania w sypialni. Nikt nie mówi, jak należy to zaplanować, o ile obie strony się na to zgadzają, czytamy w artykule naukowym opublikowanym w „The Journal of Sex Research”. I zwykle występuje w długotrwałych związkach, dzięki czemu ludzie w nich czują się dobrze w życiu.

Jeśli jesteś jednym z tych, którzy uważają, że przyjemność z seksu z partnerem z czasem zniknie, powinieneś szybko zmienić swój punkt widzenia. Wręcz przeciwnie, pary, które szanują wzajemne pożądanie i satysfakcję seksualną, dłużej pozostają razem. A może uważasz, że planowanie intymnego harmonogramu odbiera mu pikantną wartość? Uwzględnienie Twoich pragnień pokazuje, że szukasz skutecznych zabiegów i wspólnej satysfakcji. Oznacza to, że przedkładasz jakość nad ilość.

Eksperci seksuolodzy doradzają nam, abyśmy zrobili następujące rzeczy, aby ulepszyć zaplanowane sesje intymne:

  • Używaj języka jako narzędzia do komunikowania swoich pragnień przed pójściem spać;
  • Zwróć uwagę na szczegóły otoczenia – muzyka, ubrania, jedzenie i napoje;
  • Nie bój się eksperymentować, jeśli Twój partner wyrazi na to zgodę;
  • Niech gra wstępna zapali iskrę namiętności;
  • Miej dużo fizycznego kontaktu przed sesją – dotyka, uściski i pieszczoty;

Znaczenie gry wstępnej dla lepszego seksu

wstępnej

Eksperci, tacy jak amerykański seksuolog David Schnarch, twierdzą, że gra wstępna jest o wiele bardziej podniecająca, intymna i łącząca niż sam akt seksualny. Podczas miłosnej gry naprawdę ujawniamy się naszemu partnerowi. Daje nam to możliwość połączenia, zarówno fizycznego, jak i duchowego. Wiele produktów, które mogą pomóc Ci poczuć się lepiej związanym ze swoim partnerem. Możesz spróbować zastosować organiczny VitaProst, aby w pełni podekscytować siebie i swojego partnera przed i podczas intymności.

Gra wstępna jest bardzo cenna w długotrwałych związkach. Odciąga nas od codziennego stresu i przenosi w świat prawdziwej pasji. Gra wstępna jest koniecznością, jeśli chcesz cieszyć się intensywnym seksem. Kiedy się na tym skupiasz, przyjemność powoli rośnie i jest znacznie większa niż kilka czułych pocałunków i powrót do podstaw. Jest to również dobry sposób, aby twój partner poczuł się bezpiecznie i wyeliminował przedwczesny wytrysk i dysfunkcje seksualne.

Oto jak cieszyć się naprawdę ekscytującą grą wstępną:

  • Poznaj strefy erogenne swojego partnera i zwracaj na nie uwagę.
  • Nie graj według książki – użyj swojej intuicji.
  • Upewnij się, że jesteś w bezpiecznym i spokojnym otoczeniu.

Poniżej zestawiliśmy 7 wskazówek, jak lepiej uprawiać seks w codziennym życiu i długotrwałym związku:

#1. Masuj się nawzajem – dotykanie spraw

masuj swojego partnera

Jednym z popularnych punktów wyjścia na gorącą i namiętną noc jest wzajemny masaż. Popularność zyskują różnorodne wskazówki dotyczące masażu erotycznego i masażu tantrycznego. Ugruntowała swoją pozycję jako bezpieczna technika erotyczna pozwalająca osiągnąć maksymalną przyjemność seksualną. Czasami ten sam efekt zapewnia zwykły masaż klasyczny. Partnerki rozbierają się, dotykają delikatnie, skóra swędzi, a zmysłowość zostaje odblokowana. Masowanie powoli przechodzi do stref erogennych, po których z pewnością będziesz gotowa na duże O. Możesz ulepszyć rezultaty stosując Colossus Gel.

#2. Wypróbuj nową lokalizację

Spróbuj zagrać w grę miłosną w nowym miejscu. Na przykład – w drodze do domu, w samochodzie, gdy brama garażowa jest zamknięta. Albo gdy wejdziesz do domu, na korytarzu, tuż za drzwiami wejściowymi. Niezależnie od tego, czy po grze wstępnej zostaniesz w tym samym miejscu, czy użyjesz go jako rozgrzewki, a następnie przeniesiesz się do sypialni lub gdzie indziej – wybór należy do Ciebie. Świetnym sposobem na uniknięcie przedwczesnego wytrysku i dysfunkcji seksualnych jest przedłużanie przyjemności dzięki organicznym tabletkom Erectil.

#3. Zakochaj się, dotknij i bądź zmysłowy

zmysłowa para dotykająca

Kiedy ufasz i całkowicie poświęcasz się swoim zmysłom, możesz wyczuć każdy najmniejszy szczegół uprawiania miłości. Każda emocja i dotyk stają się silniejsze i intensywniejsze. Dotyczy to również dźwięku, zapachu i dotyku. Wyłącz więc światła i pozwól swoim zmysłom prowadzić cię. To bardzo Cię pobudzi. Jeszcze jedną rzeczą, która urozmaici wszystko przed seksem, jest regularne stosowanie Eretron Aktiv.

#4. Włączyć muzykę

Włącz głośną muzykę, aby poczuć bas. Pomoże Ci to skoncentrować się na rytmie muzyki oraz na ciele i wibracji partnera. Oboje będziecie istnieć w czasoprzestrzeni, zaprojektowanej wyłącznie dla was. Dodaj więcej erotycznych podtekstów, rozgrzewając Prostatricum!

#5. Okaż swoje uczucie

Seks można rozpocząć kilkoma znaczącymi gestami. Dla wszystkich, którzy od czasu do czasu mają brudne myśli, jest to doskonały początek dostawy. Ale także – w otrzymywaniu przyjemności miłosnej. Kiedy dokładnie wiesz, co podnieci twojego partnera i zadowoli go, możesz go zaskoczyć kilkoma bezpośrednimi uwodzicielskimi stwierdzeniami. Lub wejdź w rolę marzeń. Ten gest bez wątpienia przyniesie oszałamiający efekt. Możesz także upewnić się, że czas na seks nie zostanie zmarnowany, zwiększając wytrzymałość i męskość za pomocą Potencialex.

#6. Baw się strefami erogennymi

dotykać stref erogennych, gryźć ucho

Ważne jest, aby podczas każdej gry wstępnej znać strefy erogenne partnera. Wygłupiaj się wokół szyi, uszu i brzucha. Nie zaczynaj jednak bezpośrednio od nich na początku preludium. Przedłuż akt kochania się. Wiele kobiet uwielbia również, gdy partner delikatnie całuje je w szyję i uszy, ponieważ są one szczególnie wrażliwe na dotyk. Powoduje gęsią skórkę na całym ciele z podniecenia. Następnie może przejść do piersi, w tym sutków, brzucha i wewnętrznej strony ud. Wzmocnij podniecenie dzięki GigantX.

7. Powoli zdejmuj ubrania!

Zamiast szybko rozdzierać sobie nawzajem ubrania (co czasami jest dość ekscytujące), możesz śmiało zdjąć każdy element garderoby. Oczywiście twój partner powinien zrobić to samo dla ciebie. Możesz nawet „przeoczyć” jakiś szczegół i zostawić na przykład szpilki lub seksowne podwiązki i skarpetki… Wiele osób ekscytuje się, gdy ma na sobie tylko jeden element garderoby. Upewnij się, że zaburzenia erekcji i problemy z prostatą nie przeszkadzają w namiętności. Weź ManBuiled, aby temu zapobiec.

Kochaj siebie, swojego partnera i swoje ciało

kobieta ma lepszy seksDobre zdrowie reprodukcyjne oznacza dbanie o swoje samopoczucie psychiczne, fizyczne i emocjonalne. Spróbuj przypomnieć swojemu partnerowi, aby również o niego zadbał. Męskość i podniecenie idą w parze z poczuciem bezpieczeństwa, jakie odczuwa się w związku. Upewnij się, że dużo rozmawiasz i znasz się psychicznie. Pomoże Ci to również dowiedzieć się o intymnych fantazjach Twojej drugiej połówki. Będziesz też bardziej skłonny do dzielenia się swoimi. Kluczem jest kochanie siebie. Nauczy Cię, jak naprawdę kochać innych!

>>Więcej interesujących artykułów znajdziesz w sekcji naszego bloga!<<

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.