5 sposobów na poprawę intymności i jakości życia seksualnego

poprawę intymności
Badania kliniczne dowodzą bliskiego związku między regularnym seksem a bliższą intymnością między partnerami w związku. Poczucie więzi z osobą obok ciebie zwykle osiąga się poprzez rozmowę. Albo nie bojąc się dzielić z nim swoich najskrytszych, sekretnych fantazji. Dotyczy to łagodniejszej płci, a także mężczyzn.
Stawanie się atrakcyjnym dla osoby, która cię pociąga, nie jest osiągane wyłącznie poprzez utratę wagi lub budowanie mięśni. Jasne, możesz mieć promienną skórę, ale to nie pomoże ci uciec przed depresją, jeśli nie będziesz zadowolony w łóżku. Istnieje wiele sposobów na ponowne rozpalenie iskry w łóżku. Jednym z nich jest otwartość na to, co cię interesuje. I być żywo zainteresowanym dowiedzeniem się tego samego o swoim partnerze.
Wiele osób cierpi na zaburzenia seksualne i erekcję. Niektóre z podstawowych przyczyn tego są często psychologiczne. Inne mogą wiązać się z nadmiernym wyczerpaniem, stresem i zwykłą nudą. Seks nie jest czymś, co powinno być nieciekawe. Dlatego od czasu do czasu wypróbuj nowe rzeczy. Innym sposobem na słodką namiętną miłość jest przyjmowanie naturalnych produktów wzmacniających libido. Nie mają żadnych skutków ubocznych niebieskiej pigułki lub leku. Jedną z najlepszych w 2021 roku są Prostalis Kapsułki.
Jak być lepszym w łóżku? Czy nasza intymność i seks to to samo? Czy powinienem starać się być bardziej aktywny w łóżku? Jak wyeliminować zaburzenia erekcji i zaburzenia seksualne?
Poznaj 5 sposobów na poprawę intymności i jakości swojego życia seksualnego poniżej!

Intymność – jak łączy się z dobrym seksem?

dobrym seksem
Jeśli chodzi o intymność, często utożsamiamy ją z seksualnością. Ale seks może być odrębną formą intymności. Możemy być seksualni bez intymności. I wzajemnie. Czysto fizyczna intymność w gronie przyjaciół z korzyściami lub przygodami na jedną noc niekoniecznie wywołuje poczucie intymności, ciepła i zaufania. Ale z pewnością może im to przynieść korzyści! Oczywiście zawsze możesz urozmaicić swój związek przy pomocy produktów ekologicznych, takich jak tabletki Prostalis Kapsułki.
Prawdziwą naturą intymności jest pełna wiedza o osobowości drugiego. Obejmuje to jego uczucia, myśli i poszukiwanie duszy. To wymaga czasu, ponieważ nie dzieje się to podczas jednej rozmowy, przyjemnego dnia lub utrzymywania jednostronnego związku. Wszyscy tego szukamy, bo tego potrzebujemy. Ale znajdujemy go coraz mniej. Czemu? Prawdziwa zażyłość z drugą osobą bywa przerażająca. Proces uczenia się wymaga wzajemnej otwartości, wrażliwości i dzielenia się.
Czy jesteśmy w stanie pozwolić innym poznać nas lepiej niż my sami? Oto kilka wskazówek od ekspertów psychologów, jak łatwo to osiągnąć!
  • Bądź fizycznie blisko tej osoby – przytulaj, całuj i trzymaj się za ręce.
  • Pozwól sobie być bezbronnym, aby osoba obok ciebie czuła się bezpiecznie.
  • Intymność emocjonalna opiera się na zaufaniu, komforcie i wrażliwości.
  • Intymność psychologiczna opiera się na dzieleniu się myślami.
  • Duchowa intymność oznacza wzajemne wzbogacanie się i nadawanie sensu i celu życiu.

Quality Sex Life & Mutual Satisfaction Are Based on Intimacy

Wysokiej jakości życie seksualne

 

Seks jest jednym z najbardziej intymnych doświadczeń, jakie mogą mieć miejsce między dwojgiem ludzi. Łączy, jednoczy, godzi i daje ciepło. Ale to, co robisz po seksie, może być poważnie ważne w budowaniu niezbędnej intymności między wami. Niezręczność po seksie zdarza się wielu parom, niezależnie od tego, czy ich związek jest niedawny, czy stary i długotrwały. Wielu partnerów po seksie przechodzi na drugą stronę i natychmiast zasypia. Prawdziwa intymność zostaje utracona, co sprawia, że ​​para jest jeszcze bardziej sobie oddana.

Innym powodem braku wysokiej jakości intymności jest odmowa otwartego mówienia o problemach w łóżku. Podczas gdy mężczyźni są bardziej niechętni do przywiązania emocjonalnego, kobiety często unikają dzielenia się tym, że są seksualnie niezadowolone. Może to prowadzić do wielu problemów w przyszłości. Fizjologia kobiet jest nieco bardziej skomplikowana niż mężczyzn. I każda osoba jest inna. Porozmawiaj otwarcie ze swoim partnerem o tym, co przywraca ci intymny nastrój. Rezultaty mogą być niesamowite!

Oto kilka podstawowych wskazówek, jak uzyskać prawdziwą wzajemną satysfakcję w łóżku:

  • Seks tantryczny radzi nam, abyśmy oddychali głębiej podczas intymności, aby szybciej się podniecić.
  • Wyłącz telewizor i telefon komórkowy, aby zminimalizować rozpraszanie uwagi.
  • Unikaj myślenia o pracy i skup się wyłącznie na swoim partnerze.
  • Oczy szeroko otwarte od czasu do czasu – to podnieca limbiczną część mózgu.
  • Zwierzęta nie są dozwolone – to czas tylko dla Ciebie i dla mnie.

Oto 5 sposobów na poprawę intymności i jakości życia seksualnego według ekspertów:

#1. Uzupełnijcie się nawzajem i pokażcie, że jesteście zadowoleni z tego, co się dzieje

jesteście zadowoleni

 

Dobrze jest się dzielić, gdy doświadczenie seksualne jest dobre. Mężczyźni muszą być doceniani przez ich delikatniejsze połówki. Obojętna akceptacja ich wysiłków może poważnie zranić ich uczucia. Konsekwencje mogą być poważne i bardzo toksyczne. Długotrwały brak komplementów może nawet prowadzić do braku zainteresowania i przypadków przedwczesnych zaburzeń seksualnych lub erekcji. Z drugiej strony mężczyźni mogą poprawić swoją wydajność, przyjmując bezpieczne i organiczne środki wzmacniające wydajność mężczyzn, takie jak żel PeniSize XL kapsułki.

#2. Pozostań fizycznie połączony i przywiązany przez cały dzień

Przytul, okazuj czułość i pragnienie intymności przed i po seksie. To tylko część związku dwojga ludzi, która nie kończy się jednym punktem kulminacyjnym. Intymność buduje się poprzez dążenie do stałego kontaktu fizycznego z ciałem drugiej osoby, aby poczuć jej energię, wibracje i emocje. Staraj się iść ręka w rękę, daj buziaka w policzek i bądź ogólnie ciepły w stosunku do partnera. Innym sposobem na to jest wzbudzanie się kilka razy w ciągu dnia.

#3. Znajdź idealną równowagę między dźwiękiem a ciszą podczas seksu

idealną podczas seksu

Nawet jeśli jesteśmy bardziej konserwatywni, podczas seksu nie powinniśmy być zbyt cicho. Pomoże nam to zbudować trwalszą relację i pobudzić drugą stronę. Musimy powiedzieć, jak się czujemy, a czego nie lubimy i porozmawiać o przyjemności, którą odczuwamy. Nie ma znaczenia, czy wyrażasz się słowami, jęczysz, czy demonstrujesz to z widoczną satysfakcją podczas stosunku. Ułatwi to naszym partnerom i pomoże im odpuścić. Zmniejszy również dysfunkcje seksualne.

#4. Łyżka podczas przytulania

Naukowcy udowodnili, że przytulanie i przytulanie na łyżkę wytwarza hormon zwiększający intymność. Również pragnienie obojga partnerów do romansu. Kiedy jesteście blisko siebie w ten sposób, emocjonalna bliskość wzrasta kilkakrotnie. W ten sposób ciała dopasowują się do siebie jak naczynia wyrzeźbione tak, by do siebie pasowały. Według niektórych miejskich legend, jeśli śpisz na łyżce, twoja miłość będzie trwać wiecznie. Pomocne będzie również przyjmowanie kapsułek Prostalis dla zwiększenia męskiej potencji i wytrzymałości!

#5. Zawsze śpij razem w tym samym łóżku

śpij razem

Spanie samotnie po seksie jest prawdopodobnie największym wrogiem intymności. Jeśli jesteś nową parą, nie stanowiłoby to problemu. Ale jeśli twój związek szedł w ten sposób od dłuższego czasu, prawdopodobnie byłaby to przeszkodą dla poważniejszego kroku. Sen jest jednym z najbardziej intymnych aktów ludzi i zwierząt. Pragnienie podzielenia się tą intymną chwilą słabości i wrażliwości z istotą lub istotą, dla ciebie ważną, znaczy bardzo wiele.

Intymność pomaga osiągnąć lepszą satysfakcję seksualną!

Nie ma to jak czuć się kochanym i bezpiecznym w objęciach partnera. Dzięki temu łatwiej się rozluźnisz i nauczysz dzielić się chwilami większej przyjemności w łóżku. Nie pozwól, aby pasja wymknęła się i zgodziła z twojego związku. Bądź odważny, aby wylać swoją duszę i intymność pożądaną. To może działać tylko na twoją korzyść. Zapewnij też swoją drugą połówkę, że dobrze sobie radzi w łóżku. Stworzy poczucie komfortu i pomoże wspólnie wypróbować nowe rzeczy. Eksperymentuj i ciesz się pełnią swoich ciał. Połączy również wasze dusze!

Aby uzyskać więcej ciekawych artykułów odwiedź nasz blog!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.