Spal 500 kalorii w domu

Spal 500 kalorii w domu

Wiele osób cierpi na nadwagę, ale ich napięte codzienne życie i napięte harmonogramy często nie pozwalają im na aktywny sport. Dlatego wielu z nich poszukuje odpowiednich i skutecznych możliwości poruszania się w środowisku domowym. Oszczędza to nie tylko czas, ale także koszty.

W następnych kilku akapitach przyjrzymy się niektórym z najbardziej popularnych, użytecznych i skutecznych sposobów, które mogą pomóc spalić ponad 500 kalorii. Różnice są różne, a proponowane ćwiczenia i działania to tylko część tego, co możesz zrobić, aby poprawić swój wygląd, podnieść ton i złagodzić niepotrzebne napięcie. Aby uzyskać jeszcze szybsze efekty, dodaj Keto Guru do swojej codziennej rutyny.

Nie ma lepszego sposobu na spalenie 500 kalorii dziennie w domu niż wykonywanie różnych ćwiczeń. Możesz codziennie testować nowy, aby określić, który najlepiej odpowiada potrzebom i możliwościom Twojego organizmu. Jest cardio, joga, spacery, korzystanie z bieżni i wiele innych! Wprowadzanie dodatkowych zmian w diecie pomoże również zapobiegać otyłości. Musisz też być ostrożny. Filiżanka czarnej kawy dziennie dodaje energii i poprawia metabolizm, ale 3 lub więcej może być szkodliwe dla zdrowia.

Jak spalić 500 kalorii dziennie w domu? Czy lepiej zrobić 30-minutowy spacer czy wskoczyć na bieżnię? Czy joga może mi pomóc w uzyskaniu formy? Jakie są właściwe zmiany w diecie, które powinienem wprowadzić? Czy mogę pozbyć się 500 kalorii w godzinę?

Dowiedz się, jak spalić 500 kalorii dziennie, czytając nasz artykuł!

10 wskazówek, jak usunąć 500 kalorii z menu

10 wskazówek, jak usunąć 500 kalorii z menu

Oto 10 porad dietetycznych ekspertów, jak usunąć 500 kalorii z codziennego menu:

  1. Zjedz kanapkę w formie sałatki. Dwie duże kromki chleba z majonezem to łącznie 550 kalorii – zjedz je zamiast tego w formie sałatki.
  2. Wybierz czarną kawę. Grande Latte (kofeina z dużą ilością mleka) bez dodatku cukru to 220 kalorii, a filiżanka czarnej kawy 2. Jeśli zwykle pijesz dwie filiżanki z odrobiną słodzika, oszczędzasz co najmniej 500 kalorii.
  3. Żuj wolniej. Przeżuwanie każdego kęsa dwa razy wolniej, niż zwykle, pozwala poczuć się pełniejszym przy mniejszej ilości jedzenia. Badania pokazują, że możesz zmniejszyć każdy posiłek o 100 do 120 kalorii — eliminując prawie 400 nadmiarowych kalorii w ciągu dnia — i w ten sposób zadowolić się mniejszą ilością jedzenia.
  4. Ugaś pragnienie wodą i cytryną zamiast napojów gazowanych. Zaoszczędzisz prawie 200 kalorii na każdą pominiętą napój gazowany i łatwo spalisz 500 kalorii.
  5. Zjedz kolację w domu, zamiast wychodzić. Badanie wykazało, że ludzie, którzy przygotowywali obiad w domu, spożywali około 140 kalorii mniej niż ludzie, którzy zazwyczaj zamawiali, jedli lub odgrzewali gotowe posiłki. Zrób własne śniadanie i lunch, a zmniejszysz spożycie kalorii.
  6. Jedz powoli. Jak wynika z badania opublikowanego w Journal of the American Nutrition & Dietetics Association, zmniejszenie tempa posiłków pozwoli Ci zjeść do 300 kalorii mniej na posiłek. W ciągu jednego dnia możesz bez problemu spalić w domu 500 kalorii.
  7. Śpij przez 7-8 godzin na dobę. Spalisz co najmniej 300 kalorii. Badania pokazują, że brak snu nie tylko spowalnia nasz metabolizm, ale także zwiększa apetyt na słodycze. Badanie wykazało, że ludzie, którzy spali 4 godziny w nocy, spożywali o 300 więcej kalorii niż ludzie, którzy spali 7-8 godzin. Osoby wypoczęte znacznie chętniej ćwiczą, a nawet krótki trening może wyeliminować 200 kalorii.
  8. Spalaj 500 kalorii dziennie dzięki szybkiemu marszowi. Dodanie szybkiego marszu na krótkich dystansach pozwoli spalić do 20% więcej kalorii — nawet w szybszym tempie. Oznacza to, że 1-godzinny spacer może z łatwością spalić dodatkowe 90 do 120 kalorii. Wystawienie się na zimne powietrze również pomaga, czyniąc organizm bardziej wrażliwym na hormon leptynę. Uczestnicy badania, którzy spędzali 3 godziny dziennie wystawieni na zimno spalili 250 dodatkowych kalorii.
  9. Jedz więcej grzybów zamiast mięsa. Ludzie, którzy zastąpili czerwone mięso grzybami, zjedli o 444 kalorie mniej. Zjedli też tyle samo i czuli się tak samo syci. Możesz dodatkowo wzmocnić ten proces, biorąc DeliSlim. Ich działanie jest szybkie i naśladuje działanie diety ketonowej. Ich cena jest również bardzo przyjazna dla kieszeni na oficjalnej stronie internetowej.
  10. Używaj mniejszych potraw. Jeśli użyjesz mniejszych talerzy, zjesz do 25% mniej. Oznacza to, że jeśli zjesz około 550 kalorii na posiłek, możesz zaoszczędzić około 420 kalorii dziennie. Najlepsza część? Nie poczujesz się głodniejszy, ale mniej wzdęty.

Ćwiczenia fitness w domu

Istnieje wiele podstawowych i wysoce skutecznych ćwiczeń, których nie musisz być na siłowni lub mieć specjalistycznego schematu fitness. Ćwiczenia te są idealne do ustawienia domowego, więc nie musisz poświęcać czasu i zasobów na regularne ich wykonywanie, aby spalić kalorie.

Ćwiczenia sercowo-naczyniowe (Cardio)

Ćwiczenia sercowo-naczyniowe (Cardio)

Ten rodzaj ćwiczeń jest podstawą spalania twardych tłuszczów przez organizm, a tym samym uwalnia się od nadwagi. Najlepszym przykładem intensywnego treningu cardio jest energiczne bieganie lub chodzenie w szybkim tempie przez 5 minut. Możesz go odwrócić w domu, aby uzyskać maksymalny komfort i oszczędność czasu, nawet gdy jesteś w biurze. Jeśli wolisz nie wychodzić lub nie masz wystarczająco dużo czasu, możesz po prostu wykonać intensywną sesję taneczną w salonie, przy akompaniamencie ulubionej muzyki.

Innym rodzajem ćwiczeń sercowo-naczyniowych jest jazda na rowerze i pływanie. W zależności od intensywności i czasu spędzonego, korzystanie z tych ćwiczeń gwarantuje spalenie co najmniej 200 kalorii.

Pompki

Pompki

Pompki to kolejne podstawowe i bardzo ważne ćwiczenie fizyczne, które pomaga nie tylko spalić nadmiar kalorii, ale także wzmocnić i wzmocnić całe ciało, z większym wpływem na klatkę piersiową i triceps. To ćwiczenie wykonujemy leżąc na brzuchu, a dłonie i stopy spoczywają na podłodze. Następnie podnosisz ciało i opuszczasz je ponownie, nie pozwalając mu dotykać ziemi. Ćwiczenie należy wykonywać z nogami wyciągniętymi do tyłu.

Aby uzyskać najlepsze rezultaty, zaleca się wykonanie co najmniej 50 (dla kobiet) lub 100 (dla mężczyzn) rekwizytów twarzy. Nie oznacza to, że musisz to zrobić od razu – możesz podzielić łączną liczbę wystąpień na różne serie. Pomiędzy nimi możesz odpocząć przez około 2-3 minuty. Tutaj możesz zobaczyć więcej ćwiczeń na napięty brzuch.

Kucać

Kucać

Ten rodzaj ćwiczeń uważany jest za jedną z najskuteczniejszych metod spalania kalorii oraz napinania nóg i pośladków. W związku z tym wskazane jest uwzględnienie ich w swoim codziennym harmonogramie. Na początek stań z rękami za głową. Opuść ciało tak, jakbyś miał usiąść, aż zrobisz z podłogą kąt 45 °. Staraj się trzymać plecy prosto.

Zaleca się wykonanie od 60 do 80 powtórzeń na trening, znowu nie ma potrzeby robienia tego od razu. Ponownie można podzielić powtórzenia na kilka serii.

Ataki

Ataki

Najlepszym ćwiczeniem, które możesz połączyć z przysiadami i wykonywać w warunkach domowych, są ataki. To rodzaj ćwiczeń, które wpływają na nogi i pośladki w różnych kierunkach. Oprócz ich napinania i modelowania sprawia, że ​​stają się zdrowsze i trwalsze. Zaleca się wykonanie 12 ataków podczas treningu. Na początek pożycz odcinek równy szerokości ramion.

Możesz również użyć dodatkowych obciążników. Musisz trzymać je w dłoniach z dłońmi na biodrach. Następnie zrób duży krok do przodu prawą stopą, a lewa noga pozostanie na swoim miejscu. Zegnij oba kolana tak, aby prawe udo było równoległe do podłogi. Wróć do pozycji wyjściowej i powtórz z lewą stopą.

Ile faktycznie wynosi 500 kalorii?

Możesz zorientować się, ile to 500 kalorii, patrząc na skład niektórych popularnych produktów spożywczych. Na przykład kawałek pizzy pepperoni lub 2 garście orzeszków ziemnych to 250 kalorii. Jabłko ma mniej niż 80, a dwa kawałki smażonego kurczaka to około 400. Warto również wiedzieć, ile spala się dziennie. Według Harvard Medical School ważący 80 funtów mężczyzna spala około 70 kalorii siedząc na jednogodzinnym spotkaniu.

Niektóre aplikacje mobilne pomagają mierzyć liczbę kroków, które wykonujesz dziennie oraz ilość spalonej energii. Oczywiście zawsze możesz spalić 500 kalorii dziennie w domu, biorąc krople W-Loss. Ich kompozycja jest pełna zdrowych składników, takich jak papaja, zielona herbata i witamina B6, które dodadzą Twojemu ciału energii i jędrności.

Spalaj 500 kalorii dziennie w domu na bieżni

Spalaj 500 kalorii dziennie w domu na bieżni

Korzystanie z bieżni pomaga w osiągnięciu dobrych wyników odchudzania. Najważniejszą rzeczą jest przestrzeganie pewnych zasad, kiedy zaczynamy trening. Kontrolowanie wagi i spalanie 500 kalorii w domu na bieżni to długotrwała praca, która wymaga pewnego wysiłku. Możesz ułatwić ten proces i uniknąć przestrzegania niebezpiecznych diet, stosując odpowiednie suplementy diety. Za jedne z najlepszych uważa się Keto Balance – całkowicie organiczne kapsułki z guaraną, witaminą B3 i ketonami malinowymi.

Wejście na bieżnię to dopiero początek spalania 500 kalorii dziennie w domu. Możesz zacząć powoli, ale z każdym kolejnym ćwiczeniem zwiększaj prędkość stąpania. To podkręci Twój metabolizm i wzmocni procesy detoksykacyjne i termogeniczne. Przygotuj się, aby prędzej czy później zacząć na nim działać. Tylko w ten sposób osiągniesz dobre wyniki odchudzania.

Spalanie 500 kalorii dziennie w domu jest łatwe

Dobry schemat ćwiczeń musi być zawsze wspierany zbilansowaną dietą. Im mniej złych tłuszczów i cukrów spożyjesz – tym lepiej będziesz się czuł w swoim ciele. Nie zniechęcaj się, jeśli zaczniesz powoli. Wyznacz sobie wysoko cele. Najlepiej pozwolić organizmowi przyzwyczaić się do tego procesu. Spożywanie wystarczającej ilości płynów pomoże również spalić 500 kalorii dziennie w domu.

Kalorie spalone bez ćwiczeń

Kalorie spalone bez ćwiczeń

Kolejna skuteczna i szeroko praktykowana metoda, która pomaga intensywnie spalać kalorie w domu, wiąże się z wykonywaniem codziennych zadań. Tak więc w rzeczywistości wiele osób spala kalorie, nawet o tym nie wiedząc. Każda kropla odkurzacza, mycie podłóg, mycie rąk, prasowanie i prasowanie, dezynfekcja domu to czynność, która oprócz tego, że zawsze jest wykonywana w domu, powoduje spalanie dużej ilości tłuszczu i tym samym prowadzi do zrzucenia kilogramów nadmiar z ciała.

Na koniec należy również wspomnieć o diecie. Nie jest konieczne poddawanie się ciężkim, wyczerpującym i długotrwałym dietom, aby utrzymać ciało w dobrej kondycji. Po prostu staraj się pić dużo płynów (co najmniej 2 litry dziennie, aby uniknąć skutków odwodnienia) i unikaj tłustych potraw, makaronów i słodyczy. Uważaj, które pokarmy zawierasz, ponieważ niektóre z nich nie mają miejsca w Twojej diecie! Ponadto ważne jest, aby akceptowaną ilość jedzenia rozłożyć na kilka porcji, zwracając uwagę, aby jeść mniej, ale częściej. W ten sposób zoptymalizujesz swój metabolizm, a Twój organizm zacznie spalać więcej kalorii dziennie. Mdleją, gdy węglowodany są naszymi przyjaciółmi, a gdy są wrogami. I uważaj, aby nie stosować żadnych diet zagrażających zdrowiu! Postaw na zdrową dietę.

Jeśli zastosujesz się do tych prostych wskazówek i połączysz je z domowym ruchem i kapsułkami Sirtfood Diet, będziesz w stanie z łatwością spalić ponad 500 kalorii dziennie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *